Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 7210 razy

Jak długo będę czekać na odpowiedź?

Nasze statystyki wykazują, że przy pierwszym kontakcie udziela się odpowiedzi na 90% pytań. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że w wypadku bardziej złożonych pytań potrzeba więcej czasu na zebranie informacji. W takich przypadkach konieczne może okazać się ponowne wysłanie pytania e-mailem lub oczekiwanie na telefon z  punktu kontaktowego.

Na 95% e-maili udziela się odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych.  Jeżeli jednak punkt kontaktowy nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie i musi ono zostać przesłane do eksperta w jednej ze służb Komisji lub w innej instytucji, zastosowanie mają zasady kodeksu postępowania (tzn. okres oczekiwania na odpowiedź nie może przekroczyć 3 tygodni).

W przypadku WEB ASSISTANCE odpowiedzi są oczywiście udzielane bezpośrednio, ze względu na interaktywny charakter tego serwisu (bezpośrednia sesja on-line). Jakkolwiek nie na wszystkie pytania udzielić można natychmiastowej odpowiedzi – jeżeli operator potrzebuje więcej czasu na zebranie informacji, zawiadomi on o tym Państwa i poprosi o przesłanie pytania e-mailem. Serwis Web Assistance jest obecnie dostępny jedynie po angielsku, francusku i niemiecku.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji EUROPA.wortale.net.


Dodaj swój komentarz
| mapa witryny | login