Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 5483 razy

W jaki sposób mogę skorzystać z serwisu w innym języku?

Zapytanie można przysłać, w którymkolwiek z 23 języków urzędowych UE. Jeżeli zadzwonią Państwo do EUROPE DIRECT, zostaną Państwo automatycznie połączeni („skierowani”) z operatorem mówiącym językiem kraju, z którego wybrany został numer.  Jeżeli opcja ta Państwu nie odpowiada (np. Państwa językiem ojczystym jest polski, a dzwonią Państwo z Francji), należy poprosić o połączenie z operatorem mówiącym w Państwa języku.

Sporadycznie może się zdarzyć, że wszyscy operatorzy mówiący danym językiem rozmawiają na innej linii. W takiej sytuacji mogą zostać Państwo obsłużeni w innym, wybranym przez Państwa języku. Mogą też Państwo poprosić, by oddzwoniono do Państwa później.

Jeżeli chcą Państwo wysłać e-mail do EUROPE DIRECT, mogą to Państwo zrobić w każdym z 23 oficjalnych języków UE – należy po prostu kliknąć na odpowiednią wersję językową w rozwijanym menu po prawej stronie ekranu.Odpowiedź zostanie również wysłana w wybranym przez Państwa języku.Zwracamy jednak uwagę, że nie wszystkie dokumenty portalu EUROPA są dostępne we wszystkich językach oficjalnych.  Chcąc zaoferować Państwu jak najlepszą jakość obsługi proponujemy więc, by wybrali Państwo alternatywny język odpowiedzi.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji EUROPA.wortale.net.


Dodaj swój komentarz
| mapa witryny | login