Wróć na portal Mindly.pl 

 

REKLAMA:  

rozmiar czcionki A A A
czytano 2019 razy

Kantor internetowy Fritz Exchange

Powszechna globalizacja i cyfryzacja sprawiają, że świat staje się „coraz mniejszy”. O wiele łatwiej dostać pracę za granicą, wyjechać na wymarzoną wycieczkę do ciepłych krajów, czy też dostać kredyt w obcej walucie. Powstaje jednak jeden problem – jak i gdzie wymieniać walutę, żeby było to jak najbardziej opłacalne dla nas? Czy istnieje na to sprawdzony sposób?

Wymiana waluty online – czy to dobre rozwiązanie?

Odpowiedzią na wyżej postawione pytanie – czy istnieje sprawdzony sposób na bezpieczną, tanią i szybką wymianę waluty – jest skorzystanie z oferty kantoru online. Przykładem takiej instytucji finansowej jest internetowy kantor Fritz Exchange, który wchodzi w skład obecnej na rynku od wielu lat grupy Fritz Group S.A.

Dlaczego warto zainteresować się takim rozwiązaniem? Przede wszystkim dlatego, że pozwala ono na o wiele korzystniejszą wymianę waluty. Kantory internetowe oferują o wiele niższe spready w porównaniu do kantorów stacjonarnych, a także banków, które często oferują usługi wymiany waluty, szczególnie w przypadkach, gdy w ofercie mają kredyty walutowe.

Dodatkowo, kiedy dokonujemy często transakcji na duże kwoty istnieje możliwość negocjacji wysokości spreadu dla konkretnej transakcji, co pozwala na poczynienie jeszcze większych oszczędności. Jest to istotne szczególnie dla osób, które zarabiają w walucie obcej lub też spłacają kredyt hipoteczny np. we frankach szwajcarskich.

Inną zaletą takiego rozwiązania jest to, że korzystając z oferty kantorów internetowych, oszczędzamy znacznie czas. Cała transakcja odbywa się online, bezgotówkowo, dzięki czemu nie musimy wychodzić z domu, a jeżeli mamy konto, dla którego kantor oferuje szybkie przelewy, transakcja może być zakończona nawet w kilkanaście minut.

Co jest potrzebne, aby skorzystać z usług kantoru internetowego?

Aby skorzystać z usług oferowanych przez kantor online, musimy posiadać dwa konta – złotówkowe i walutowe. Konieczna jest też rejestracja na stronie internetowej kantoru. Jeżeli spełnimy te warunki, możemy już bez problemu korzystać z oferty kantoru internetowego.

Informacja prasowa.

Zakaz kopiowania, rozpowszechniania części lub całości bez zgody redakcji EUROPA.wortale.net.


Dodaj swój komentarz

Inne

| mapa witryny | login